REALIZOVANÉ PROJEKTY

Říčany

  • Jedná se o soubor 17 řadových rodinných domů v projektu Sunny hillve velmi atraktivní lokalitě Říčany u Prahy, které disponují veškerou občanskou vybaveností ( školy, školky, obchody, banky), v blízkosti centra Říčan a všech dopravních spojů – náměstí je vzdálené max. 10 min. pěší chůzí, MHD 2 min., vlakové nádraží 15 min. Zároveň se domy nacházejí nedaleko dálnice D1, díky které trvá cesta do centra Prahy 15 – 20 min. Domy jsou postaveny z velmi kvalitních materiálů a vybavené ve vysokém standardu. Zastavěná plocha v I. NP 88 m2 a v II. NP. 98 m2. Pozemky mají o výměře 218 m2 až 460 m2. Domy jsou dispozičně řešeny jako 5+kk s garážovým stáním. Dispozice domů jsou následující: v I. NP se nachází zádveří, koupelna s WC, úklidová místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a garáž s vraty na dálkové ovládání. Ve II. NP se nachází 4 ložnice, šatna, koupelna a WC.
  • Na domy byly použity následující stavební materiály: obvodové zdivo – betonový monolitický skelet se zdivem zn. Porotherm, zateplený fasádním polystyrenem 12 cm, obloženým štípaným brazilským křemencem nebo dřevěnýni palubkami v kombinaci s probarvenou akrylátovou omítkou. Příčky jsou z dutých cihel zn. Porotherm, omítky jádrové štukové, podlahy z litého anhydritu, střecha pultová se zateplením. V domech jsou monolitická betonová schodiště, 6ti komorová plastová okna s trojskly s koeficientem propustností tepla Ug 0,6 W/m2K. Sekvenční garážová vrata na dálkové ovládání. Vytápění je zajištěno plynovým turbokotlem zn. Vailant s radiátorovými tělesy. Díky všem těmto zvoleným materiálům jsou domy energeticky nenáročné.
  • Ve standardu jsou zahrnuty el. vyhřívané podlahy se samostatnými termostaty v koupelnách a kuchyni, dřevěné podlahy, schodiště a zábradlí z masivu, obklady a dlažby dle výběru včetně vizualizace zdarma, závěsné WC + bidet, designová umyvadla, rohová vana, skleněný sprchový kout s mramorovou vaničkou,   baterie zn. Roca, elektrické zařizovací předměty – ABB Element.

Tehov u Říčan

  • Prodej nových rodinných domů v Tehově u Říčan. Jedná se o novou lokalitu, ulice Na Sekyře, navazující na starou zástavbu obce. Domy mají novou příjezdovou asfaltovou komunikaci, nový chodník pro pěší. Tehov se nachází cca 3 km od Říčan, kde je veškerá občanská vybavenost.
  • Lokalita nabízí bydlení v přírodě, nedaleko od Prahy, relaxaci i sportovní vyžití. Občanská vybavenost v Tehově: Mikešova školka, 1.stupeň základní školy, obecní úřad, obchod. V okolí zástavba rodinných domů. Dobré spojení s Prahou (příměst. MHD, dálnice D1, vlak Říčany – Praha).